Hasło:
E-mail:
?
  Aktualności  

Boroszewiada 2015

Boroszewiada 2015

2015-08-23

W tym roku ponownie otrzymaliśmy zaproszenie od stajni Bojary na coroczne mini zawody pod nazwą Boroszewiada. Tym razem wybraliśmy się do Boroszewa konno już w piątek. Piękną trasę wśród pól i lasów pokonaliśmy w nieco ponad 2 godziny. Na miejscu zostaliśmy serdecznie przyjęci przez gospodarzy. Nakarmiliśmy konie i zakwaterowaliśmy się w pokojach, aby zregenerować siły przed sobotnimi zmaganiami.

W sobotę rano zaczęły się emocje. Zjechały się rodziny i przyjaciele uczestników. Zaczęliśmy od parkurów mini LL, w których wystartowały Monika na Pozie, Magda na La Scali, Pola na Wenie i Magda na Jasyrze. Następnie odbyła się najzabawniejsza konkurencja – drużynowe pony games. Tutaj w naszej ekipie dodatkowo startowali: Michał i Marta na Karino, Gosia i Misia na Jasyrze oraz Emilka. Następnie każdy uczestnik miał swoje 5 minut, aby pokazać swoje umiejętności: galopowanie czy wchodzenie konno na pieniek. Po zmaganiach przyszedł czas na dekorację i wręczenie nagród. Każdy otrzymał upominek, pamiątkowy medal i magnes na lodówkę ze swoim zdjęciem.

Po odpoczynku znów wsiedliśmy na konie i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Uciekając przed burzą nadaliśmy szybkie tempo, przez co niektórzy mieli dość terenów na kilka miesięcy. Zabawę uważamy za udaną i dziękujemy za zaproszenie. 

GALERIA