Hasło:
E-mail:
?
  Aktualności  

Hubertus 2018

Hubertus 2018

2018-12-06

Piękną pogodą powitał nas dzień 3.11.2018, w którym odbywał się piąty Hubertus w Akademii jeździeckiej Ale jazda! Ponad 40 zawodników wraz z rodzinami i przyjaciółmi stawiło się na godzinę 13:00. Rozpoczęliśmy paradą przez ulicę Józefa Grzybka. Trzy bryczki, osiem koni i dwa wozy prezentowały się fantastycznie.

Po powrocie z parady rozpoczęliśmy konkursy - dla najmłodszych pony games, a dla starszych skoki przez przeszkody. Emocji nie brakowało, a wszyscy zawodnicy spisali się w 100%. Ostatnia konkurencja należała do zaprzęgów. Tu fenomenem okazał się nasz kuc szetlandzki - Damaszek, który prowadzony przez Martę i Karinę tylko o kilka sekund przegrał z dużymi końmi. Zwyciężył zaprzęg Piotra i Marka. Wygrali oni nagrody rzeczowe oraz piękny puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Starogard Gdański.

W tym roku lis ukrywał się bardzo długo. Sprytem wykazała się Julka, która pochodzi z rodziny leśników i znalazła lisa, stając się Królową Polowania.

Kolejne godziny mijały w przyjaznej, rodzinnej atmosferze podczas hubertusowej biesiady. Pyszne dania przygotowane przez uczestników były niebem dla naszych podniebień. Dużą atrakcją był pokaz i konkurs w podciąganiu na drążku przygotowany przez Pana Roberta i jego dzieci Dagmarę, Doriana i Dawida. Jak się okazało, podciąganie z 5-kilogramowym obciążeniem może sprawić niemałe trudności. Najlepszy okazał się Marek, który wykonał aż 10 powtórzeń!

Hubertus 2018 nie byłby taki wspaniały, gdyby nie nasi sponsorzy, którzy wspierają nas co roku:
- Urząd Miasta Starogard Gdański
- Urząd Gminy Starogard Gdański
- Kręgielnia Kula i Centrum Rozrywki Piętro
- Elita GSM
- Auto Studio
- Wypożyczalnia aut Tyczyńscy
- Neptun Gym
- KFC Starogard Gd.
- OSIR Starogard Gd.
- Wydawnictwo Galaktyka
- Restauracja Makarena
- Paper Horse

Zapraszamy do obejrzenia GALERII